Bałtyckie Centrum Nurkowe EXPLORER

W odkrywaniu sekretów Bałtyku i nie tylko ukrytych pod powierzchnią wody dopomogą w Gdyni szkoły nurkowania. Zajmują się one szkoleniem początkujących i zawodowych nurków, oferują możliwość uzyskania kolejnych stopni wtajemniczenia w sztukę nurkowania, często organizują wyjazdy zagraniczne. Można wśród nich wymienić: Bałtyckie Centrum Nurkowe EXPLORER.

Warto dodać, że o ile Gdynia rzeczywiście jest główną siedzibą rzeczonego przedsiębiorstwa, tak najczęściej wykorzystywany akwen leży daleko poza Trójmiastem. Bałtyckie Centrum Nurkowe Explorer swoją podstawową bazę szkoleniową urządziło nad jeziorem Czarne Dąbrówno, we wsi Czarna Dąbrowa ok. 75 kilometrów od Gdyni. Nieco wbrew nazwie, ale ważniejsze jest przecież bezpieczeństwo i efektywność nauki

Dodaj opinię

Nasze morze wciąż skrywa tajemnice, które czekają na odkrycie przez odważnych i sprawnych nurków. By się jednak stać jednym z nich, niezbędne będzie przyswojenie kilku cennych lekcji i zdobycie doświadczenia pod okiem profesjonalistów. BCN EXPLORER organizuje również wyjazdowe wyprawy: tak zagraniczne, jak też nad polskie akweny - np. Jezioro Czarne Dąbrówno.

Bałtyckie Centrum Nurkowe EXPLORER adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Bałtyckie Centrum Nurkowe EXPLORER, zobacz gdzie w Gdyni zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Bałtyckie Centrum Nurkowe EXPLORER.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Bałtyckie Centrum Nurkowe EXPLORER opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij