Basen Gdynia Karwiny ZS 10

W porządnym, nadmorskim mieście, jakim jest Gdynia, nikomu nie wypada pozostawać pływackim nieukiem. Pływackie umiejętności można podszkolić w licznie funkcjonujących w mieście basenach - i to o każdej porze roku. Jednym z nich jest kryta pływalnia przy Zespole Szkół nr 10 w dzielnicy Gdynia Karwiny.

W trakcie roku szkolnego z obiektu korzystają przede wszystkim uczniowie, natomiast w godzinach popołudniowych pływalnia funkcjonuje na zasadach komercyjnych. Z basenu korzystają zarówno goście indywidualni, jak też grupy zorganizowane - w tym szkółki pływackie, które w ZS 10 mają stałą bazę.
Pływalnia ma charakter typowo sportowy. Wymiary basenu to 25×12,5 metra, głębokość wynosi pomiędzy 1,2 m a 1,8 m, do tego wyodrębniono 6 torów pływackich. Atrakcji typowych dla parków wodnych - zjeżdżalni, bąbelkowych masaży, kaskad, biczy wodnych etc. - tutaj się nie uświadczy.

Basen w pełni przystosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych - od rampy przy niecce basenowej, przez zaplecze sanitarne, aż po windę do przemieszczania się pomiędzy piętrami budynku.

Dodaj opinię

Wejściówki na pływalnię krytą przy Zespole Szkół nr 10 w Gdyni:

 • bilet normalny 12 zł
 • bilet ulgowy 8 zł (w ferie zimowe 2 zł)
 • bilet rodzinny 7 zł/os.

2-miesięczne karnety na 10 wejść:

 • normalny 110 zł
 • ulgowy 70 zł

Rezerwacja na 45 min:

 • 1 tor 105 zł
 • cały basen 628 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Szkolna pływalnia, popołudniami i w wakacje otwarta dla wszystkich, którzy mają ochotę na odrobinę wodno-sportowego relaksu. Basen przy ZS 10 dysponuje niecką o długości 25 metrów i szerokości 12,5 m, z 6 wydzielonymi torami pływackimi - standardowe wymiary w tego typu obiektach. Warto dodać, że cały budynek odpowiada szczególnym potrzebom osób niepełnosprawnych.

Basen Gdynia Karwiny ZS 10 adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Basen Gdynia Karwiny ZS 10, zobacz gdzie w Gdyni zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Basen Gdynia Karwiny ZS 10.
 • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Basen Gdynia Karwiny ZS 10. Redakcja serwisu www.gdynia.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 8 zł
  Basen Gdynia Karwiny ZS 10 cena biletu ulgowego: 8 zł
 • 12 zł
  Basen Gdynia Karwiny ZS 10 cena biletu normalnego: 12 zł
 • 7 zł/os. zł
  Basen Gdynia Karwiny ZS 10 cena biletu rodzinnego: 7 zł/os. zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Basen Gdynia Karwiny ZS 10 opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij