Black Horse Team

Malowniczo położony ośrodek jazdy konnej. Black Horse Team w Gdańsku znajduje się pomiędzy dzielnicami Oliwa i Osowa - na skraju rozległych terenów parkowo-leśnych. Okoliczności przyrody są zatem niezwykle zachęcające do wycieczki w siodle. A na początkujących jeźdźców czekają wykwalifikowana, profesjonalna kadra oraz stosownie rozbudowana infrastruktura.

Pierwszym miejscem, w którym goście oswajają się z końmi i poznają absolutnie niezbędne podstawy, są lonże. Taki plac służy oprowadzaniu oraz pierwszym, samodzielnym jazdom w kontrolowanych warunkach. Naturalnie gdański Black Horse Team posiada także parkury do bardziej zaawansowanych treningów technicznych - od optymalnego dosiadu i utrzymywania równowagi po ujeżdżanie oraz skoki przez przeszkody. O odpowiednio wyposażonych stajniach czy pensjonacie dla koni już nie wspominając.

Ponadto Black Horse Team oferuje jazdy w terenie - dla gości nastawionych na rekreację - a osobom z ambicjami sportowymi proponuje przygotowania do egzaminów na odznaki PZJ, regularne treningi i wyjazdy na zawody.

Dodaj opinię

Cennik jazd konnych w gdańskim Klubie Jeździeckim Black Horse Team - stan na maj 2018:

  • oprowadzanie, lonżowanie i jazda indywidualna - 30 minut 50 zł, 60 minut 100 zł
  • miesięczne karnety - 4 jazdy 30-minutowe 180 zł, 4 jazdy 60-minutowe 360 zł
  • jazdy w grupie (tylko dla jeżdżących samodzielnie) - 60 zł/h
  • 5-tygodniowy karnet na 10 godzinnych jazd 450 zł
  • rekreacyjny trening indywidualny na własnym koniu, w tym skoki i ujeżdżanie - 40 zł/h
  • sportowy trening indywidualny na własnym koniu, skoki bądź ujeżdżanie - 80 zł/h
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Klub jeździecki z profesjonalną kadrą instruktorów i rozbudowanym zapleczem do jazd rekreacyjnych i treningów sportowych dla bardziej zaawansowanych. Black Horse Team w Gdańsku oferuje m.in. oprowadzanie dla dzieci, naukę podstaw dla początkujących, wycieczki plenerowe czy przygotowania do egzaminów PZJ. Atutem ośrodka jest także malownicza lokalizacja.

Black Horse Team adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Black Horse Team, zobacz gdzie w Gdyni zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Black Horse Team.
Ceny biletów / cennik wejść do Black Horse Team. Redakcja serwisu www.gdynia.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 40 zł
    Black Horse Team cena biletu normalnego: od 40 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Black Horse Team opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij