Bulwar Nadmorski

Bulwar Nadmorski to najpopularniejsze miejsce spacerowe w Gdyni, jedno z najbardziej znanych w całym Tójmieście. Rozciąga się on od gdyńskiej plaży (stoi tam charakterystyczny pomnik - herb Gdyni) przy Muzeum Marynarki Wojennej aż do plaży w Redłowie. Ponieważ przebiega wzdłuż stromego brzegu oprócz funkcji rekreacyjnych, pełni także rolę falochronu.

Dodaj opinię

Najlepsze miejsce na spacer bądź przebieżkę wzdłuż plaży. Aleja ma ponad 1,5 km długości - zaczyna się niedaleko Muzeum Marynarki Wojennej, a kończy przy Kępie Redłowskiej. Warto zwrócić uwagę na ustawione przy bulwarze pomniki i rzeźby. Gdyński Bulwar Nadmorski ma patrona - jest nim Feliks Nowowiejski, kompozytor i dyrygent, uznany twórca okresu Młodej Polski.

Bulwar Nadmorski adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Bulwar Nadmorski, zobacz gdzie w Gdyni zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Bulwar Nadmorski.
  • Ulica
    Bulwar Nadmorski im.Feliksa Nowowiejskiego
    Bulwar Nadmorski mieści się przy ulicy Bulwar Nadmorski im.Feliksa Nowowiejskiego w Gdyni
  • 81-374 Gdynia
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Bulwar Nadmorski opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij