CTN - Centrum Nurkowe

W rejonie Zatoki Gdańskiej znajduje się wiele szkół nurkowania. Przed wszystkim zajmują się one szkoleniem początkujących i zawodowych nurków, ale także oferują możliwość uzyskania kolejnych stopni wtajemniczenia w sztukę nurkowania, często organizują wyjazdy zagraniczne w rożne egzotyczne miejsca na świecie. Jedną z najlepszych szkół w okolicy jest CTN - Centrum Nurkowe znajdujące się na ulicy ul. Limbowa 9A .

Dodaj opinię

Podwodny świat jest bez wątpienia fascynujący i wciągający. Widać to doskonale na zdjęciach, jednak najlepiej przekonać się o tym z bliska i na żywo. Przed zejściem w ciemną toń lepiej jednak wziąć kilka lekcji u profesjonalistów, by nie narażać się na niepotrzebne niebezpieczeństwo. Gdyńskie Centrum Techniki Nurkowej organizuje też wyprawy, w tym zagraniczne.

CTN - Centrum Nurkowe adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do CTN - Centrum Nurkowe, zobacz gdzie w Gdyni zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem CTN - Centrum Nurkowe.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: CTN - Centrum Nurkowe opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij