Hipodrom - tor wyścigów konnych

Hipodrom to miejsce zajmujące powierzchnię 40 hektarów pięknego krajobrazu, gdzie odbywają się wyścigi konne i nie tylko. Wyścigi można podziwiać z odrestaurowanej, ponad stuletniej trybuny.

Organizowane są tutaj również wszelkiego rodzaju koncerty i festyny (m.in. koncert Tiny Turner w 2000 roku).

Hipodrom był miejscem w którym odprawiona została msza święta przez Jana Pawła II w 1999 roku dla 700 tysięcy wiernych.

Dodaj opinię

Arena o powierzchni ok. 40 ha, znana z długich i pięknych tradycji. Końskie gonitwy regularnie organizowane są już od 1898 roku. Trybuny dla widzów - rzecz jasna konserwowane i remontowane - liczą sobie już grubo ponad 100 lat. Hipodrom w Sopocie był miejscem także innego typu wydarzeń, jak koncertów (Tina Turner w 2000 r.) czy papieskiej mszy św. w 1999 r.

Hipodrom - tor wyścigów konnych adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Hipodrom - tor wyścigów konnych, zobacz gdzie w Gdyni zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Hipodrom - tor wyścigów konnych.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Hipodrom - tor wyścigów konnych opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij