Kart Center Gdańsk

Nowoczesne centrum motosportu, zlokalizowane w parkingu podziemnym numer 2 dużego centrum handlowego. Gospodarze Kart Center Gdańsk twierdzą, że ich kryty tor kartingowy jest najbardziej innowacyjny spośród wszystkich takich obiektów w Polsce. A jak wszem i wobec wiadomo, takie śmiałe deklaracje najlepiej zweryfikować osobiście.

Co jak co, ale na papierze (oraz materiałach multimedialnych) Kart Center w Gdańsku prezentuje się bardzo kusząco. Sam tor zajmuje powierzchnię ok. 2200 m², a stała szerokość pasa jazdy wynosząca 6 metrów zapewnia wystarczająco dużo miejsca do manewrów wyprzedzania - było nie było esencji wyścigów. Oczywiście takie rzeczy, jak kompleksowe zabezpieczenie całej trasy (bandy z tworzywa polietylenowego + opony), rygorystyczne procedury, sygnalizacja świetlna czy elektroniczny system pomiaru czasu to już standard.

Elementem wyróżniającym gdański Kart Center ma być przede wszystkim nawierzchnia toru. Wyjątkowo przyczepna, przygotowana we współpracy ze specjalistami z Włoch, pozwalająca wyciskać z gokartów elektrycznych maksimum mocy. À propos parku maszyn - tworzą go pojazdy uznanego producenta Sodi, w jednej z najnowszych specyfikacji modelu RSX. Szybkie, ekologiczne, trwałe, z wieloma regulowanymi elementami pozwalającymi dopasować gokart do osobistych preferencji kierowcy.

A na dokładkę - strefa recepcyjna zorganizowana i udekorowana w taki sposób, aby jak najmocniej przypominała padok Formuły 1.

Dodaj opinię

Ceny jazd na torze Kart Center w Gdańsku - stan na maj 2018:

  • 8 minut gokartem Sodi RSX 45 zł
  • wypożyczenie kominiarki +10 zł
  • wydanie karty GokartSystem +10 zł
  • pakiet dwóch jazd + kominiarka + karta GokartSystem - 99 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Nowoczesny tor kartingowy - zdaniem samych gospodarzy jeden z najbardziej innowacyjnych w kraju. Kart Center w Gdańsku to obiekt całoroczny, urządzony w podziemiach centrum handlowego. Zajmuje 2200 m², posiada wyjątkowo przyczepną nawierzchnię, elektroniczny system pomiaru czasu, zaawansowane zabezpieczenia oraz mocne gokarty dla pasjonatów wyścigów.

Kart Center Gdańsk adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kart Center Gdańsk, zobacz gdzie w Gdyni zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kart Center Gdańsk.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Kart Center Gdańsk. Redakcja serwisu www.gdynia.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 45 zł
    Kart Center Gdańsk cena biletu normalnego: od 45 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kart Center Gdańsk opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij