Korty tenisowe Arka

Gdynia z pewnością należy do wiodących centrów białego sportu w Polsce Miłośnicy tenisa mają w mieście do wyboru kilka klubów i obiektów sportowych z kortami tenisowymi. Zdecydowanie najbardziej rozbudowaną infrastrukturą może się poszczycić Klub Tenisowy Arka.

Funkcjonuje tutaj profesjonalna szkółka tenisowa - zarówno dla dzieci myślących o karierze na miarę Agnieszki Radwańskiej, jak i dorosłych grywających czysto towarzysko bądź w zawodach dla amatorów. A skoro już o turniejach mowa, to w Gdyni regularnie organizowane są imprezy tenisowe, również międzynarodowej rangi ITF Futures czy meczów Pucharu Davisa. Na terenie Klubu Tenisowego Arka znajduje się aż 20 kortów, w tym 6 krytych. Większość ma nawierzchnią ceglaną, jeden natomiast twardą. Do dyspozycji miłośników tenisa jest też szeroka (2 "połówki") ścianka treningowa. Po satysfakcjonującej grze można odpocząć w kawiarence w domku klubowym.

A na marginesie: Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji ma zaś pod opieką 6 obiektów - wszystkie ze sztuczną trawą - usytuowanych w 3 punktach w mieście: Nagietkowa 73, ul. Amona oraz ul. Orna przy SP nr 20.

Dodaj opinię

Gdynia posiada wystarczające zaplecze tenisowe, by organizować turnieje ITF-u (czyli II liga międzynarodowa), nie tak dawno na tutejszych kortach rozgrywano nawet mecze prestiżowego Pucharu Davisa. Prym wiedzie tutaj klub tenisowy Arka, dysponujący w sumie 20 obiektami do gry (w tym 6 zadaszonych). Zdecydowana większość o nawierzchni ziemnej, ale jest też kort twardy.

Korty tenisowe Arka adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Korty tenisowe Arka, zobacz gdzie w Gdyni zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Korty tenisowe Arka.
Ceny biletów / cennik wejść do Korty tenisowe Arka. Redakcja serwisu www.gdynia.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 50-120 zł
    Korty tenisowe Arka cena biletu normalnego: 50-120 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Korty tenisowe Arka opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij