Kręgielnia Aquaparku Sopot

Część bowlingowa dużego parku wodnego. Wprawdzie Aquapark Sopot to przede wszystkim pełen atrakcji kompleks basenowy, ale i kręgielnia też jest mocną stroną całego obiektu. Tylko od osobistych upodobań zależy, czy grę uzna się za uzupełnienie zabawy na pływalni, czy też jedną z głównych rozrywek na wieczór.

Miłośnicy zbijania pionów ciężką kulą mają tutaj do dyspozycji sześć pełnowymiarowych torów, z pełnym zapleczem technologicznym. W kręgielni sopockiego parku wodnego spokojnie dałoby się przeprowadzić całkiem profesjonalne zawody sportowe - nawet jeśli ich ranga byłaby bardziej towarzyska niż mistrzowska.

Rzecz jasna różne odmiany bowlingu są główną, lecz nie jedyną atrakcją. Kręgielnia Aquaparku Sopot dysponuje jeszcze kilkoma stołami bilardowymi, jest też zaopatrzony stosownie do okoliczności bar. Istnieje również możliwość zorganizowania imprezy okolicznościowej - przede wszystkim urodzin dla dzieci.

Dodaj opinię

Ceny w kręgielni Aquapark Sopot (za 1 tor na 1 godzinę):

  • 29 zł od poniedziałku do czwartku w godzinach 16:00-17:00
  • 49 zł od poniedziałku do czwartku w godzinach 17:00-22:00
  • 39 zł w piątki w godzinach 14:00-17:00
  • 59 zł w piątki i soboty w godzinach 17:00-24:00
  • 49 zł w soboty w godzinach 14:00-17:00
  • 49 zł w niedziele i dni świąteczne w godzinach 14:00-22:00

wypożyczenie obuwia i skarpetek - 4 zł

gra w bilarda - 10 zł

impreza urodzinowa - 40 zł/os.

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Parki wodne to nie tylko baseny, czego Aquapark Sopot jest modelowym wręcz przykładem. Miejscowa kręgielnia to nowoczesny obiekt, w którym na miłośników wszelkich typów bowlingu czeka 6 profesjonalnie przygotowanych torów. I na tym wcale nie koniec rozrywek. Poza grą w kręgle można zdecydować się na partyjkę bilarda i/lub wieczór przy dobrze zaopatrzonym barze.

Kręgielnia Aquaparku Sopot adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kręgielnia Aquaparku Sopot, zobacz gdzie w Gdyni zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kręgielnia Aquaparku Sopot.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Kręgielnia Aquaparku Sopot. Redakcja serwisu www.gdynia.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 10-64 zł
    Kręgielnia Aquaparku Sopot cena biletu normalnego: 10-64 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kręgielnia Aquaparku Sopot opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij