Kryta Pływalnia Gdynia Witomino ZS 7

Basen przy gdyńskim Zespole Szkół nr 7 w Gdyni. Czyli pierwszeństwo w korzystaniu z obiektu mają uczniowie, a goście z zewnątrz - indywidualni i grupy zorganizowane - muszą wypatrywać wolnych terminów. Oczywiście czasami zarezerwowana jest cała pływalnia, a czasami najwyżej pojedyncze tory. Dlatego przed wyjściem na basen koniecznie trzeba zajrzeć na harmonogram albo zadzwonić.

Szkolna pływalnia w Gdyni-Witomino posiada basenową nieckę o standardowych wymiarach 25 na 12,5 metra. Do tego 6 oddzielnych torów pływackich, głębokość na poziomie 1,3-1,85 m. Dodatkowo kameralne trybuny z miejscami dla 70 widzów. Warto dodać że na basenie gdyńskiego ZS 7 regularnie organizowane są rozmaite zajęcia: od nauki pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych, przez kursy ratownictwa wodnego i zajęcia aqua-aerobiku, aż po nurkowanie z płetwami.

Dodaj opinię

Bilety na basen przy ZS nr 7 w Gdyni:

 • normalne 12 zł
 • ulgowe 8 zł (w ferie zimowe 2 zł)
 • rodzinne 7 zł/os. (wyłącznie w soboty i niedziele dla posiadaczy kart Gdynia Rodzinna)
 • karnety na 2 miesiące i/lub 10 wejść - normalne 110 zł, ulgowe 70 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Basen gdyńskiego ZS 7 - korzystają z niego zarówno uczniowie, jak szeroko pojmowani goście z zewnątrz. Od klientów indywidualnych, przez grupy zorganizowane, aż po szkółki pływania, wodnego aerobiku, a nawet płetwonurkowania. Niecka w krytej pływalni ma 25 metrów długości, 12,5 m szerokości i 6 wydzielonych torów sportowych. Do tego trybuny dla 70 widzów.

Kryta Pływalnia Gdynia Witomino ZS 7 adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kryta Pływalnia Gdynia Witomino ZS 7, zobacz gdzie w Gdyni zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kryta Pływalnia Gdynia Witomino ZS 7.
 • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Kryta Pływalnia Gdynia Witomino ZS 7. Redakcja serwisu www.gdynia.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 8 zł
  Kryta Pływalnia Gdynia Witomino ZS 7 cena biletu ulgowego: 8 zł
 • 12 zł
  Kryta Pływalnia Gdynia Witomino ZS 7 cena biletu normalnego: 12 zł
 • 7 zł/os. zł
  Kryta Pływalnia Gdynia Witomino ZS 7 cena biletu rodzinnego: 7 zł/os. zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kryta Pływalnia Gdynia Witomino ZS 7 opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij