Ladies' Jazz Festiwal

Przebywający w Gdyni fani jazzu mogą także udać się na oryginalny Ladies' Jazz Festiwal (lipiec) czyli jedyny w Polsce Festiwal Kobiet Jazzu.

Swoim talentem rozjaśniały go już takie gwiazdy jak: amerykańska, czarnoskóra wokalistka Lizz Wright, francuska formacja Nouvelle Vague, polska wokalistka i skrzypaczka Dorota Miśkiewicz, pochodząca z Brazylii wokalistka Ive Mendes, japońska pianistka Toshiko Akiyoshi.

Festiwal odbywa się głównie w Gdyni w Teatrze Muzycznym oraz Wejherowie w tamtejszej Filharmonii Kaszubskiej, a także w przestrzeni miejskiej na ulicach Gdyni.

Dodaj opinię
Ladies' Jazz Festiwal adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Ladies' Jazz Festiwal , zobacz gdzie w Gdyni zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Ladies' Jazz Festiwal .
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Ladies' Jazz Festiwal opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij