Lodowisko

Choć Gdynia jest jednym z najbardziej słonecznych miast w Polsce, z wielkim powodzeniem działa w niej zadaszone lodowisko (przy Młodzieżowym Domu Kultury, ul. Bema 33). Chętni mogą tam nie tylko wdzięcznie się poślizgać, ale w razie potrzeby wypożyczyć i naostrzyć łyżwy.

Wymiary tafli to 20 na 30 metrów. Obiekt jest czynny od późnej jesieni do końca zimy, najczęściej w okresie od listopada do lutego.

Dodaj opinię

Gdyński Młodzieżowy Dom Kultury dba o zorganizowanie ciekawych form spędzania czasu nie tylko dla dzieci i uczniów. Jednym z lepszych przykładów takiej działalności jest funkcjonujące w “zimne” miesiące zadaszone lodowisko, na którym może poślizgać się i pojeździć każdy chętny. Oczywiście uruchamiane są także punkt serwisowy łyżew oraz wypożyczalnia sprzętu.

Lodowisko adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Lodowisko, zobacz gdzie w Gdyni zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Lodowisko.
Ceny biletów / cennik wejść do Lodowisko. Redakcja serwisu www.gdynia.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 4 zł
    Lodowisko cena biletu ulgowego: 4 zł
  • 8 zł
    Lodowisko cena biletu normalnego: 8 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Lodowisko opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij