Loty balonem

Gdynię i jej okolice można też oglądać z… balonu. Przedsiębiorstwo Balloon Charter oferuje loty widokowe z Gdyni nad Trójmiastem i innymi atrakcyjnymi miejscami Kaszub. Dla wygody pasażerów zapewnia transport z miejsca lądowania do miejsca spotkania przed lotem.

Dodaj opinię

Pomorze nabiera wyjątkowego uroku, kiedy ogląda się je z góry. Jedną z najciekawszych opcji są loty widokowe balonem - choćby ze względu na mniejszy poziom hałasu i większe możliwości rozglądania się niż w samolotach czy na paralotniach. Gdyńskie Balloon Charter pozwala na własne oczy przekonać się, skąd wzięło się określenie “Bawaria i Szwajcaria Kaszubska”.

Loty balonem adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Loty balonem, zobacz gdzie w Gdyni zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Loty balonem.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Loty balonem opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij