Łucznictwo

Strzelanie z łuku ma w sobie coś archaicznego i bajkowego zarazem. Nieodmiennie kojarzy się z Robin Hoodem i bohaterami innych, trochę zapomnianych podań. W Gdańsku można się go nauczyć na torach łuczniczych (ul. Gen. Hallera 240) pozostających pod opieką Morskiego Robotniczego Klubu Sportowego Gdańsk. Znajduje się tam 45 stanowisk łuczniczych, na których organizowane są liczne zawody, z Mistrzostwami Polski włącznie. Na torach prowadzone są zajęcia treningowe dla dzieci i młodzieży.

Dodaj opinię

Dobrze napięta cięciwa, pełen kołczan - i już można spróbować powtórzyć wyczyn Robin Hooda, który celnie posłanym grotem przepołowił strzałę tkwiącą w samym środku tarczy. Sekcja klubu odpowiadającego za gdańskie tory łucznicze przy ul. Załogowej oraz gen. J.Hallera 240 - 45 stanowisk strzeleckich - organizuje też zawody, w tym rangi Mistrzostw Polski seniorów.

Łucznictwo adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Łucznictwo, zobacz gdzie w Gdyni zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Łucznictwo.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Łucznictwo opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij