Magnum Arena

Opuszczony budynek szpitala zamieniony w strzelnicę, pole bitwy i miejsce dla kilku innych rozrywek. Magnum Arena w Gdańsku z pewnością spodoba się amatorom mocniejszych wrażeń. Czy to dzięki adrenalinie związanej z wymianą ognia, czy też ze sprawą napięcia wywołanego dojmującym poczuciem zagrożenia.

Główną atrakcją gdańskiej Magnum Areny jest paintball. A ściślej rzecz ujmując: strzelanie z broni typu Air Soft Gun. W przeciwieństwie do klasycznych markerów amunicję stanowią nie kulki z farbą, a plastikowe kulki kalibru 6 mm. Poza tym sprzęt to wierne repliki prawdziwych broni, na których można zamontować najróżniejsze akcesoria (latarki, celowniki etc.), co wprowadza rozgrywkę na zupełnie inny poziom. Podobnie jak sceneria - co jak co, ale 6000 m² dużego, sześciopiętrowego budynku pełnego sal i korytarzy, po odpowiednim zaaranżowaniu gwarantuje niezapomniane wrażenia z quasi-militarnych potyczek. Wprawdzie w paintballu trafionych widać jak na dłoni, ale w przypadku Air Soft Gunów gracze najczęściej sami dbają o zachowanie fair-play.

Magnum Arena oferuje całe mnóstwo gotowych wariantów rozgrywki. Od zwyczajnej “eliminacji” przeciwników, przez kontrolę newralgicznych punktów, aż po skomplikowane taktycznie zadania do zrealizowania przez jedną bądź obie drużyny. Oczywiście jest również strzelnica, na której można poćwiczyć celność - na stanie znajduje się ponad 60 rodzajów karabinów, pistoletów maszynowych czy rewolwerów. Uczestnicy rozgrywki dostają komplet wyposażenia - chyba że przyjdą z własnym, spełniającym wyśrubowane wymogi bezpieczeństwa.

Ofertę atrakcji uzupełniają jeszcze specjalne animacje dla dzieci - m.in. walki na miecze czy gry tematyczne, w rodzaju “Poszukiwaczy skarbów” czy “Mafii” - oraz escape room. Ten ostatni utrzymany jest w klimacie filmu grozy, a na uczestników czeka sporo wyzwań i frapujących zagadek.

I jeszcze dla formalności: biuro administracyjne Magnum Arena mieści się parę przecznic od wspomnianego budynku szpitala, przy Wałach Piastowskich 1/1508.

Dodaj opinię

Ceny rozrywek oferowanych przez Magnum Arena Gdańsk (istnieją możliwości negocjacji, zniżki za korzystanie z własnego sprzętu etc.):

- strzelnica ASG:

 • od poniedziałku do czwartku ½ h 30 zł, 1 h 45 zł
 • od piątku do niedzieli ½ h 35 zł, 1 h 49 zł

- gry drużynowe:

 • wariant Quake (½ h dla 3-5 os.) 30 zł/os. pon.-czw., 35 zł/os. pt.-ndz. ; 10 zł/os. z własnym sprzętem
 • wariant gry otwartej, w środy i niedziele - 1 h po 49 zł/os., 2 h po 89 zł/os. ; 10-20 zł/os. z własnym sprzętem
 • Mali komandosi (dla dzieci 8-12 lat) - 1 h pon.-czw. po 45 zł/os., pt.-ndz.po 49 zł/os. ; 2 h pon.-czw. po 75 zł/os., pt.-ndz. po 89 zł/os.

- “Strzelanki bez okazji” (i imprezy zorganizowane)

 • 1 h po 45 zł/os. pon.-czw. i po 49 zł/os. pt.-ndz.
 • 1,5 h po 59 zł/os. pon.-czw. i po 69 zł/os. pt.-ndz.
 • 2 h po 75 zł/os. pon.-czw. i po 89 zł/os. pt.-ndz.
 • 2,5 h po 89 zł/os. pon.-czw. i po 109 zł/os. pt.-ndz.
 • 3 h po 105 zł/os. pon.-czw. i po 129 zł/os. pt.-ndz.

- Doładowanie 100 sztuk amunicji - w grze 1-2 h po 5 zł, w grze powyżej 2,5 h po 4 zł

- Escape room (1,5 h): 40 zł od poniedziałku do czwartku, 50 zł od piątku do niedzieli

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Rozrywki militarne w intrygującym wydaniu. Magnum Arena powstała w opuszczonym szpitalu, więc scenerię do zabawy w strzelaninę ma pierwszorzędną. Podobnie jak zbrojownię, którą tworzy ponad 60 typów replik ASG - o wiele bardziej realistycznych niż paintballowe markery. Organizatorzy mają w zanadrzu sporo różnych scenariuszy. I escape room na dokładkę.

Magnum Arena adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Magnum Arena, zobacz gdzie w Gdyni zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Magnum Arena.
 • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Magnum Arena. Redakcja serwisu www.gdynia.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • od 10 zł
  Magnum Arena cena biletu normalnego: od 10 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Magnum Arena opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij