Manufaktura bursztynu S&A

Tajniki powstawania pięknych ozdób i bursztynowej biżuterii na wyciągnięcie ręki. Gdyńska Manufaktura Bursztynu S&A to ceniona w branży firma, obecna zarówno na polskim, jak i zagranicznych rynkach. Turyści mają niepowtarzalną okazję, aby z bliska przyjrzeć się profesjonalnej obróbce “Bałtyckiego Złota” i pracę w szlifierni.

Naturalnie najżywsze zainteresowanie budzi wystawa gotowych wyrobów. Wizyta w Manufakturze Bursztynu będzie niczym wyjście do galerii rzemiosła artystycznego, wraz z zajrzeniem “za kulisy”.

Zwiedzanie Manufaktury Bursztynu S&A w Gdyni oferowane jest wyłącznie grupom zorganizowanym liczącym przynajmniej 10 osób. Rzecz jasna termin i szczegóły wycieczki należy wcześniej uzgodnić telefonicznie.

Dodaj opinię

Ceniony w branży zakład jubilerski, rzecz jasna specjalizujący się w wyrobach ze “Złota Bałtyku”. Tutaj można z bliska przekonać się, na czym polega złotnicze rzemiosło artystyczne. A także obejrzeć szereg pięknych naszyjników, kolczyków etc. Zwiedzać Manufakturę Bursztynu S&A w Gdyni mogą wyłącznie grupy zorganizowane (od 10 osób) po wcześniejszym umówieniu.

Manufaktura bursztynu S&A adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Manufaktura bursztynu S&A, zobacz gdzie w Gdyni zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Manufaktura bursztynu S&A.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Manufaktura bursztynu S&A opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij