Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej

Zarówno dzieła muzyki dawnej, jak i współczesnej pięknie rozbrzmiewają w jej wnętrzu. Wygrywane są bowiem na organach o niezwykłym brzmieniu, konstrukcji i możliwościach, a ich wykonawcami są najznakomitsi wirtuozi z całego świata, nie tylko z Polski i Europy, ale także m.in.: z Argentyny, Australii, Izraela, Kanady, Meksyku, Nowej Zelandii, Stanów Zjednoczonych, Urugwaju.

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej (lipiec-sierpień) koncerty odbywają się w każdy piątek o 20:15 w Bazylice Mariackiej w Gdańsku.

Wspaniałe brzmienie organów w połączeniu z dobrą akustyką wnętrza katedry urządzonego w barokowym stylu zapewniają uczestnikom i słuchaczom tego najstarszego w Polsce festiwalu muzyki organowej, odbywającego się od 1957 r., niepowtarzalne, muzyczne przeżycia.

Dodaj opinię
Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej, zobacz gdzie w Gdyni zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej.
Ceny biletów / cennik wejść do Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej. Redakcja serwisu www.gdynia.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 15 zł
    Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej cena biletu ulgowego: 15 zł
  • 25 zł
    Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej cena biletu normalnego: 25 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij