Paintball w Adventure Parku

Świetna zabawa nie tylko dla miłośników militariów i wojskowych klimatów. W parku rozrywki Adventure Park Gdynia jedną z podstawowych atrakcji jest paintball. Drużynowa rozgrywka dla minimum 6 osób, w całym multum wariantów i scenariuszy - tak jak kiedyś dzieci bawiły się w “strzelanego” z patykami imitującymi broń, tak markery na kulki z farbą stanowią twórcze rozwinięcie takich podwórkowych potyczek.

Oczywiście przed wkroczeniem na paintballowe pole bitwy w Gdyni wszyscy uczestnicy przechodzą szkolenie z zasad bezpieczeństwa i prawidłowego używania sprzętu - zwłaszcza masek chroniących oczy i twarz. Specjalnie przygotowany teren - “udekorowany” przeszkodami terenowymi, beczkami i wrakami poligon, kawałek lasu oraz opuszczony bunkier z czasów II WŚ - pozwala stosować różne taktyki. Do wyboru jest kilka misji, m.in. przejmowanie flagi przeciwnika, ochrona prezydenta czy obrona bunkra przed siłami wroga. Nad prawidłowym przebiegiem zmagań cały czas czuwają fachowi instruktorzy.

Na tym nie koniec strzeleckich atrakcji w Adventure Parku. Na szczególną uwagę zasługuje Tor Komandosa, wzorowany na sprawdzianie który przechodzą żołnierze sił specjalnych. W jak najkrótszym czasie należy pokonać najeżoną przeszkodami trasę i ustrzelić wszystkie cele. Do tego dochodzą jeszcze dwie strzelnice: 8 profesjonalnych stanowisk na broń pneumatyczną oraz 3 tory łucznicze.

Dodaj opinię

Cennik paintballowy Adventure Park Gdynia:

 • pakiet Chuck Norris (podstawowe wyposażenie bez amunicji): 30 zł/os.
 • pakiet Jackie Chan (podstawowe wyposażenie + 100 kulek): 45 zł/os.
 • pakiet Jean-Claude Van Damme (podstawowe wyposażenie + 200 kulek)60 zł/os.
 • pakiet Sylvester Stallone (podstawowe wyposażenie + 300 kulek): 70 zł/os.
 • pakiet Steven Seagal (podstawowe wyposażenie + 500 kulek): 80 zł/os.
 • Dodatkowe 100 kulek: 15 zł ; nie ma możliwości gry z własnymi kulkami!
 • Tor Komandosa (zapas 100 kulek): 35 zł/os.

Strzelnica w Adventure Parku:

 • wiatrówka pneumatyczna (50 sztuk śrutu): 25 zł/30 minut
 • kolejne 50 sztuk śrutu: + 10 zł
 • tor łuczniczy (30 minut): bilet normalny 20 zł ; bilet ulgowy 10 zł
 • wynajem stanowiska strzeleckiego z własnym sprzętem i amunicją: 5 zł/30 minut
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Obowiązkowy punkt programu dla interesujących się wojskiem i strzelectwem. Paintball to ekscytująca, czasami bolesna, ale zawsze satysfakcjonująca gra drużynowa - bez względu na to, który z rywalizujących zespołów wygra. Na terenie Adventure Parku Gdynia zbudowano dedykowane paintballowi pole, do tego można postrzelać z łuku, broni pneumatycznej i sprawdzić się na Torze Komandosa.

Paintball w Adventure Parku adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Paintball w Adventure Parku, zobacz gdzie w Gdyni zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Paintball w Adventure Parku.
Ceny biletów / cennik wejść do Paintball w Adventure Parku. Redakcja serwisu www.gdynia.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 5-80 zł
  Paintball w Adventure Parku cena biletu normalnego: 5-80 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Paintball w Adventure Parku opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij