Paralotnie

Do odbycia podniebnej przygody na paralotni zaprasza w Gdyni Glide Club Gdynia (ul. Morska 27). Zrzesza on miłośników paralotniarstwa z Trójmiasta, prowadzi specjalistyczne szkolenia dla początkujących i zaawansowanych, organizuje zawody sportowe oraz imprezy rekreacyjne.

Dodaj opinię

Wzbicie się w przestworza i latanie chyba od zawsze było jednym z największych marzeń ludzi. Dziś jego szybką realizację umożliwiają loty na paralotniach. W Gdyni funkcjonuje klub zrzeszających miłośników paraglidingu oraz znaczną część instruktorów i szkółek. Glide Club Gdynia odpowiada nie tylko za profesjonalizm kursów, ale też organizację imprez sportowych.

Paralotnie adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Paralotnie, zobacz gdzie w Gdyni zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Paralotnie.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Paralotnie opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij