Pływalnia PSP 40

Szkolny basen, w wolnych od zajęć dla uczniów godzinach i miesuącach otwarty dla wszystkich chętnych. Oczywiście pod warunkiem, że żadna ze współpracujących z PSP nr 40 w Gdyni pływackich szkółek nie zarezerwowała obiektu na swoje potrzeby. A jako że placówka współpracuje z kilkoma takimi przedsiębiorstwami, wyjście na basen bez wcześniejszej rezerwacji czy zerknięcia na grafik w internecie może się skończyć nieprzyjemnym rozczarowaniem.

Pływalnia gdyńskiego PSP 40 posiada standardowy w takich miejscach basen o wielkości 25 na 12,5 metra. Dla większego komfortu sportowców-amatorów wydzielane są tory pływackie, od czterech do sześciu. Głębokość niecki wynosi od 120 do 180 centymetrów. Do tego oczywiście niezbędne zaplecze z szatniami i sanitariatami.

Dodaj opinię

Ceny biletów i karnetów na basen przy PSP nr 40 w Gdyni:

  • ulgowy 8 zł (w ferie zimowe 2 zł)
  • normalny 12 zł
  • rodzinny 7 zł/os. (w soboty i niedziele dla posiadaczy kart Gdynia Rodzinna)

Karnety ważne przez 2 miesiące:

  • ulgowy na 10 wejść 70 zł
  • normalny na 10 wejść 110 zł

Wynajem wyłącznościowy na 45 minut:

  • 1 tor 105 zł
  • cały basen 628 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Basen szkolny, co oznacza przede wszystkim pierwszeństwo uczniów PSP 40 w Gdyni w korzystaniu z pływalni. W wolnych od zajęć godzinach obiekt jest ogólnodostępny, ale trzeba zaznaczyć że swoje treningi organizuje tutaj kilka szkółek pływackich. Basen ma 25 metrów długości, 12,5 m szerokości i głębokość 1,2-1,8 m. Nie zabrakło też wydzielenia sportowych torów.

Pływalnia PSP 40 adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Pływalnia PSP 40, zobacz gdzie w Gdyni zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Pływalnia PSP 40.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Pływalnia PSP 40 opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij