Sopot Wax Museum

Klasyczne muzeum figur woskowych, w którym stężenie ważnych osobistości, gwiazd oraz na metr kwadratowy osiąga niebotyczne poziomy. Oczywiście Sopot Wax Museum dysponuje “jedynie” realistycznymi podobiznami - w sam raz na urządzenie szybkiej sesji zdjęciowej (selfie i te sprawy) zamiast tułania się po świecie z nadzieją na spotkanie swoich idoli.

Wszystkie figury były tworzone na indywidualne zamówienie, przez grupę utalentowanych artystów. Niektóre modele powstawały nawet pół roku, wiele uwagi poświęcono drobnym, aczkolwiek mocno wpływającym na realizm detalom, w rodzaju spojrzenia oczu czy implementowanym pojedynczo włosom. Być może Sopot Wax Museum odstaje od kultowego już Madame Tussaud Museum w Londynie, ale wrażenia - zwłaszcza dla dzieci - powinny być jak najbardziej pozytywne.

Sopot Wax Museum przygotowało łącznie kilkadziesiąt woskowych figur, przedstawiających aktorów, muzyków, polityków, sportowców czy bohaterów popkultury. Wśród nich znaleźli się m.in. Angelina Jolie, Tom Hanks, Michael Jackson, Lady Gaga, Albert Einstein, Mark Zuckerberg, Usain Bolt, Cristiano Ronaldo, Gandalf Biały, Spiderman i wielu, wielu innych.

Dodaj opinię

Ceny biletów w Sopot Wax Museum:

 • normalny 20 zł
 • ulgowy 15 zł ; dzieci do 6. roku życia za darmo
 • grupowe od 10 zł/os.
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Ważni politycy, lubiani artyści, najlepsi sportowcy i fikcyjni bohaterowie na wyciągnięcie ręki. Oczywiście wszyscy jako figury woskowe, ale dzięki starannemu wykonaniu i specyficznemu oświetleniu na zdjęciach niekoniecznie to widać. Sopot Wax Museum posiada kilkadziesiąt szczegółowych modeli, m.in. Cristiano Ronaldo, Angeliny Jolie, Gandalfa czy Alberta Einsteina.

Sopot Wax Museum adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Sopot Wax Museum, zobacz gdzie w Gdyni zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Sopot Wax Museum.
 • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Sopot Wax Museum. Redakcja serwisu www.gdynia.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 15 zł
  Sopot Wax Museum cena biletu ulgowego: 15 zł
 • 20 zł
  Sopot Wax Museum cena biletu normalnego: 20 zł
 • Grupowy od 10 zł/os.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Sopot Wax Museum opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij