Stajnia Druhna

Mały ośrodek jazdy konnej, położony na malowniczych kaszubskich terenach. Naturalnie Stajnia Druhna w Rębiechowie niedaleko Gdańska organizuje przejażdżki plenerowe, łączące zdrową aktywność fizyczną z podziwianiem fantastycznych krajobrazów. Jednak tego rodzaju wyprawy na koniach wymagają już opanowania określonych umiejętności jeździeckich.

Dlatego też w Stajni Druhna przygotowano ofertę dla tych miłośników koni, którzy chcieliby nauczyć się podstaw jazdy wierzchem. Stadnina posiada parę różnej wielkości placów, aby lekcje odbywały się w jak najbardziej komfortowych warunkach. O odpowiednim doświadczeniu osób prowadzących zajęcia już nie wspominając. Ośrodek dysponuje również zapleczem do przeprowadzania treningów dla zaawansowanych, np. w ujeżdżaniu sportowym czy skokach przez przeszkody.

Stajnię Druhna na stałe zamieszkuje zwykle kilkanaście koni, o urozmaiconym usposobieniu i rozmiarach. Dzięki temu stosunkowo łatwo dobrać konia do poziomu prezentowanego przez jeźdźca. Warto dodać, że w stadninie można zorganizować specjalne urodziny dla dzieci.

Dodaj opinię

Ceny jazd w Stajni Druhna w Rębiechowie pod Gdańskiem - stan na czerwiec 2018:

  • 10 minut oprowadzania po 15 zł
  • 30 minut lonżowania po 40 zł
  • godzina jazdy indywidualnej 70 zł
  • godzina na maneżu w grupie 50 zł/os.

2-miesięczny karnet na 4 godzinne jazdy indywidualne po 180 zł

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Może i niewielki, ale za to profesjonalnie prowadzony i położony na malowniczych terenach Kaszub ośrodek jazdy konnej. Stajnia Druhna w Rębiechowie zaraz przy Gdańsku prowadzi zarówno podstawowe zajęcia dla początkujących, jak też techniczno-sportowe treningi dla bardziej zaawansowanych jeźdźców. Ciekawym elementem oferty stadniny są też urodziny dla dzieci.

Stajnia Druhna adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stajnia Druhna, zobacz gdzie w Gdyni zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stajnia Druhna.
Ceny biletów / cennik wejść do Stajnia Druhna. Redakcja serwisu www.gdynia.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 15 zł
    Stajnia Druhna cena biletu normalnego: od 15 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stajnia Druhna opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij