Stajnia Mustang

Położony w samym centrum nadmorskiej, kaszubskiej wsi Mosty ośrodek jeździecki. Położony zaledwie pół godzinki spaceru od Rewy. To miejsce w sam raz dla miłośników jazdy wierzchem i koni w ogóle, jako wyjątkowo przyjaznych zwierząt.

Z myślą o totalnie początkujących i małych dzieciach (od 4. roku życia) zbudowano krytą ujeżdżalnię. Na świeżym powietrzu funkcjonują m.in. maneż oraz padok, na którym można zbudować tor przeszkód. Większość placów do jazdy na terenie ośrodka posiada własny system oświetlenia, dzięki czemu zachód słońca nie jest równoznaczny z zakończeniem jazdy. Zajęcia prowadzone w “Mustangu” przez fachowych instruktorów kierowane są i do żółtodziobów, i do klasowych jeźdźców, szukających odpowiednich warunków przygotowań do zawodów lub egzaminów.

Zapewne największą przyjemność sprawią jednak wycieczki terenowe. Mogą to być zarówno parogodzinne przejażdżki, jak też kilkudniowe rajdy. Wśród polecanych przez kierownictwo “Stajni Mustang” destynacji wypraw na końskim grzbiecie znajdują się m.in. Bory Tucholskie, Żelistrzewo, Rzucewo, Puszcza Darżlubska, “Trzy rzeki” czy też “Tour de Kaszuby”. Taka wycieczka to jeden z ciekawszych sposobów na podziwianie bliskich (i położonych w odległości setek kilometrów) parków krajobrazowych i rezerwatów przyrody.

W ośrodku prowadzone są również zajęcia z hipoterapii - w formach odpowiednich dla osób niepełnosprawnych oraz aspołecznych.

Dodaj opinię

Ośrodek jeździecki z bogatą, całkiem zróżnicowaną ofertą szkoleń, kursów, jazd rekreacyjnych oraz zajęć hipoterapeutycznych. “Mustang” proponuje choćby szkółkę dla dzieci, oprowadzanie na lonży, jazdę pod fachowym okiem instruktora na maneżu, trening skoków przez przeszkody, kilkugodzinne wycieczki w teren czy wielodniowe, liczące setki kilometrów wyprawy.

Warto sfilmować Stajnię Mustang, zająć się tym może firma KM Studio filmowanie Jelenia Góra

Stajnia Mustang adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stajnia Mustang, zobacz gdzie w Gdyni zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stajnia Mustang.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stajnia Mustang opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij