Teatr Muzyczny

Żaden meloman w Gdyni nie może zapomnieć o odwiedzinach w tamtejszym Teatrze Muzycznym (pl. Grunwaldzki 1). Placówka jest jedną z najlepszych tego typu w kraju i bez wątpienia stanowi kulturalną wizytówkę miasta. Teatr działa od 1958 r. Odbyło się w nim kilkaset premier: musicali, operetek, bajek dla dzieci, koncertów i spektakli kameralnych. Działa przy nim Państwowe Studium Wokalno-Aktorskie będące jedyną w Polsce uczelnią kształcącą aktorów teatrów muzycznych oraz Teatr Muzyczny Junior, w którym wokalno-aktorskie szlify zdobywają dzieci i młodzież.

Dodaj opinię

Obowiązkowy punkt wizyty w Trójmieście dla wszystkich, którzy wysoko cenią sobie kulturę na niebanalnym poziomie. Widzowie mogą być całkowicie spokojni o najlepsze wrażenia z oglądania musicali, koncertów, operetek, inscenizacji sztuk dla dzieci i innych teatralno-muzycznych form. Teatr Muzyczny w Gdyni prowadzi również szeroko zakrojoną działalność edukacyjną.

Teatr Muzyczny adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Teatr Muzyczny, zobacz gdzie w Gdyni zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Teatr Muzyczny.
Ceny biletów / cennik wejść do Teatr Muzyczny. Redakcja serwisu www.gdynia.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 25-60 zł
    Teatr Muzyczny cena biletu ulgowego: 25-60 zł
  • 35-100 zł
    Teatr Muzyczny cena biletu normalnego: 35-100 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Teatr Muzyczny opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij