U7 Bowling

Wieczorowe centrum rozrywek, z kręglami w roli głównej. Oczywiście oferta klubu U7 Bowling w Gdyni jest zdecydowanie bardziej rozbudowana, jednak atrakcją numer jeden zdecydowanie są tory bowlingowe. W końcu nazwa zobowiązuje, nieprawdaż?

Amatorzy jednej z najpopularniejszych gier towarzyskich na świecie mają tutaj do dyspozycji 9 nowoczesnych stanowisk - każde dla maksymalnie 10 uczestników. Elektroniczny system zliczania punktów, najwyższej jakości parkiet (codziennie konserwowany!), daleko idąca automatyzacja, naścienne dekoracje, klimatyczne oświetlenie… Niewątpliwie gdyński U7 Bowling zapewnia bardzo dobre warunki do przyjacielskiej, sportowej rywalizacji w zbijanie pionów ciężką kulą. A i pozostałe elementy lokalu są niczego sobie.

Drugą obok kręgli podstawową rozrywką - przynajmniej w kategoriach sportowych - będzie bilard. U7 Bowling w Gdyni oddaje gościom do dyspozycji 4 pełnowymiarowe, profesjonalnie wyposażone stoły. Do tego dochodzą jeszcze tarcze do darta, strefa kibica z komfortowymi fotelami sofami i rzutnikiem z ekranem o przekątnej 100 cali oraz bar - ze stosownym do klubowych okoliczności menu. A także letni ogródek z placem zabaw dla dzieci.

Oczywiście U7 Bowling, urządzony w poniemieckich schronach - służących też swego czasu jako garaże MO - pozwala zorganizować szereg imprez. Od urodzin i firmowych imprez integracyjnych po amatorskie zawody czy lekcje wychowania fizycznego.

Dodaj opinię

Cennik w U7 Bowling Gdynia - stan na maj 2018:

  • 35 zł/h pon.-pt. w godzinach 10:00-16:00
  • 60 zł/h w soboty w godzinach 10:00-16:00
  • 65 zł/h w niedziele
  • 55 zł/h pon.-czw. w godzinach 16:00-1:00
  • 75 zł/h w piątki i soboty w godzinach 16:00-1:00
  • specjalne obuwie bowlingowe +4 zł/os. (jednorazowe skarpetki gratis)

Gra w bilarda - 10 zł za 30 minut albo 18 zł za godzinę

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Nowoczesna, acz szczycąca się długimi jak na polskie warunki tradycjami kręgielnia. Gdyński U7 Bowling oferuje amatorom wieczornych rozrywek 9 doskonale wyposażonych, w pełni zautomatyzowanych torów do gry w kręgle. Zestaw klubowych atrakcji uzupełniają rzutki, 4 stoły bilardowe, bar, letni ogródek, plac zabaw dla dzieci i strefa kibica ze 100-calowym ekranem.

U7 Bowling adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do U7 Bowling, zobacz gdzie w Gdyni zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem U7 Bowling.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do U7 Bowling. Redakcja serwisu www.gdynia.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 10-79 zł
    U7 Bowling cena biletu normalnego: 10-79 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: U7 Bowling opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij